John Cage - Nocturne/Six melodies - Verkocht

John Cage - Nocturne/Six melodies kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  ruudbackx
FA. (3)

Lid sinds 2020
58 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • John Cage (1912-1992)
TypeVinyl
Jaartal1980
TypeLP
StijlKlassiek
Uitgave1e uitgave
Gespeeld door Reinbert de Leeuw (pi) en Vera Beths (viool). Philips 9500 920
ConditieNieuwstaat (M-/NM)

Album is in nagenoeg perfecte staat. Zowel de hoes als de plaat zelf is in onbeschadigde conditie en kent geen sporen van slijtage. Het geluid kent geen imperfecties als de plaat gespeeld wordt.

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-12-2020 om 16:40
Eindtijd:19-12-2020 om 22:06
Biedingen (5)
TheOfficeofUselessArt
17 dec. / 20:37
€ 30
rkoe-baa
17 dec. / 20:37
€ 25
TheOfficeofUselessArt
17 dec. / 20:37
€ 20
rkoe-baa
16 dec. / 22:33
€ 15
Reinaert
15 dec. / 15:26
€ 10