John Cees Smit - Olieverf op doek, Zonder titel (Zeer Groot) - Verkocht

John Cees Smit - Olieverf op doek, Zonder titel (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)

John Cees Smit - Olieverf op doek, Zonder titel (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 300!John Cees Smit - Olieverf op doek, Zonder titel (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 300!John Cees Smit - Olieverf op doek, Zonder titel (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 300!John Cees Smit - Olieverf op doek, Zonder titel (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 300!John Cees Smit - Olieverf op doek, Zonder titel (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (315)

Lid sinds 2010
43168 verkochte items
Alle items van deze verkoper (662)
  • John Cees Smit (1967)
Jaartal1989
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen160 cm x 240 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Herkomst: Collectie Otto Schaap.

In de hoeken links- en rechtsboven zitten kleine deukjes in het canvas.

John Cees Smit (1967)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (315)

Lid sinds 2010
43168 verkochte items
240 cm
160 cm
Dit item is verkocht voor 345,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-12-2020 om 15:29
Eindtijd:21-12-2020 om 22:03
wimbonheiden
21 dec. / 21:51
€ 300