John Foppen - Sky Meets Ocean...... #02. - Verkocht

John Foppen - Sky Meets Ocean...... #02. kopen? Bied vanaf 119!

Verkoopprijs: € 136,85 (Incl. 15% veilingkosten)

John Foppen - Sky Meets Ocean...... #02. kopen? Bied vanaf 119!John Foppen - Sky Meets Ocean...... #02. kopen? Bied vanaf 119!John Foppen - Sky Meets Ocean...... #02. kopen? Bied vanaf 119!John Foppen - Sky Meets Ocean...... #02. kopen? Bied vanaf 119!John Foppen - Sky Meets Ocean...... #02. kopen? Bied vanaf 119!John Foppen - Sky Meets Ocean...... #02. kopen? Bied vanaf 119!John Foppen - Sky Meets Ocean...... #02. kopen? Bied vanaf 119!John Foppen - Sky Meets Ocean...... #02. kopen? Bied vanaf 119!John Foppen - Sky Meets Ocean...... #02. kopen? Bied vanaf 119!John Foppen - Sky Meets Ocean...... #02. kopen? Bied vanaf 119!John Foppen - Sky Meets Ocean...... #02. kopen? Bied vanaf 119!John Foppen - Sky Meets Ocean...... #02. kopen? Bied vanaf 119!

Geplaatst door  miatzen
FA. (4)

193 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • John Foppen (1945)
Jaartal2020
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel van kunstwerk:    Sky Meets Ocean...... #02.
Techniek: Acrylverf op doek
Signatuur: Hand gesigneerd
Jaar: 2020
Periode: 2010-heden
Editie: Groot 70 x 70 x 2 cm. - Unica - Authentiek - Canvas doek - Hand Gesigneerd.
 Staat: Nieuw
Verkocht met lijst: Nee
Totale afmetingen: 70×70×2 cm.
Afm. Doekmaat:70 X 70 X 2 cm - Titel:   Sky Meets Ocean...... #02.

Reliëf ontstaan door de verf, acrylverf, laag over laag aan te brengen. De zijkanten, 2cm dik,  zijn in het schilderij meegenomen, door deze afwerking is een lijst overbodig

R.o. : Monogram JF + Verso gesigneerd.

Conditie en authenticiteit gegarandeerd.

Verzending: binnen 3 werkdagen na betaling - professioneel ingepakt- aangetekend- verzekerd-track/trace.

Verzendkosten: Nederland 25,- / België 17,- euro - Alle andere landen - Zie Staffel.

Zelf afhalen,in Lanaken België, na afspraak is ook mogelijk

Unica - Authentiek - Canvas Doek - 70 x 70 x 2 cm.

John Foppen (1945)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  miatzen
FA. (4)

193 verkochte items
70 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 136,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-06-2020 om 12:23
Eindtijd:17-06-2020 om 21:04
Vocalfons
17 jun. / 01:26
€ 119