Jan Voerman (jr.) - Ets , Paddenstoelen .. de Herfst is in aantocht.
18k geel gouden collier met hanger bezet met smaragd 0.85 ct - 45 cm
Willem van Leusden - Wasgoed op het erf - Ets
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Incl. lijst | 60 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 24-1-2023 om 21:00 |
Eindtijd | 29-1-2023 om 20:53 |