John Michaux - Marée Basse

John Michaux - Marée Basse kopen? Bied vanaf 165!
John Michaux - Marée Basse kopen? Bied vanaf 165!John Michaux - Marée Basse kopen? Bied vanaf 165!John Michaux - Marée Basse kopen? Bied vanaf 165!John Michaux - Marée Basse kopen? Bied vanaf 165!John Michaux - Marée Basse kopen? Bied vanaf 165!John Michaux - Marée Basse kopen? Bied vanaf 165!John Michaux - Marée Basse kopen? Bied vanaf 165!John Michaux - Marée Basse kopen? Bied vanaf 165!John Michaux - Marée Basse kopen? Bied vanaf 165!John Michaux - Marée Basse kopen? Bied vanaf 165!
  • John Michaux (1876-1956)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
Lijst60 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijk olieverf op doek.
Gesigneerd linksonder.
Doekmaat 50x65 cm.
Lijstmaat 60x74x4 cm.
John Michaux werd geboren te Antwerpen op 2 maart 1876 en overleed te Brussel in 1956.
Opgeleid aan de Kunstacademie te Antwerpen en het Hoger Rijksinstituut voor Schone Kunsten te Antwerpen (bij Frans Hens).
Was van 1914-1918 werkzaam in Engeland.
Lid van de Société Belge des Peintres de la Mer.
Onderwerpen waren stillevens, havens, rivieren (Schelde oevers) en stranden.

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.

John Michaux (1876-1956)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1767 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
74 cm
60 cm
65 cm
50 cm
Sluit binnenkort 17u 0m 56s
Openingsbod€ 165
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd:24-01-2023 om 21:00
Eindtijd:29-01-2023 om 20:48