Joop Hekman - Gips Plaquette - Verkocht

Joop Hekman - Gips Plaquette kopen? Bied vanaf 45!
Beeld / Object

Joop Hekman - Gips Plaquette kopen? Bied vanaf 45!Joop Hekman - Gips Plaquette kopen? Bied vanaf 45!Joop Hekman - Gips Plaquette kopen? Bied vanaf 45!Joop Hekman - Gips Plaquette kopen? Bied vanaf 45!
  • Joop Hekman (1921-2013)
Type kunstwerk Beeld / Object
Techniek Steen
Afmetingen 20 x 30 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 gram
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage 1
Prachtige hand gegraveerde plaquette van haas door Joop Hekman. Uit zijn nalatenschap.
Veiling datum en kavelnummer achterop kunst object.
Fraai en zeldzaam object!
Bepaal voor úzelf de fraaie kwaliteit van dit kunst object aan de hand van bijgevoegde foto's. Wat u ziet is wat u krijgt. Verzending per Post NL kosten en risico koper.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25