FA. (2)

Joop Molenaar - rotterdamsche haven

Joop Molenaar - rotterdamsche haven kopen? Bied vanaf 400!
Joop Molenaar - rotterdamsche haven kopen? Bied vanaf 400!Joop Molenaar - rotterdamsche haven kopen? Bied vanaf 400!Joop Molenaar - rotterdamsche haven kopen? Bied vanaf 400!Joop Molenaar - rotterdamsche haven kopen? Bied vanaf 400!Joop Molenaar - rotterdamsche haven kopen? Bied vanaf 400!Joop Molenaar - rotterdamsche haven kopen? Bied vanaf 400!Joop Molenaar - rotterdamsche haven kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  janelston

Lid sinds 2019
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Joop Molenaar (1914-1990)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1942
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 59 cm (h x b)
Lijst42 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
lijst zilverkleurig
achterkant zie foto
in het Scheepvaartmuseum in Amsterdam hangen 7 door hem vervaardigde werken.

Joop Molenaar (1914-1990)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  janelston

Lid sinds 2019
verkochte items
76 cm
42 cm
59 cm
34 cm
Starttijd:14-11-2019 om 22:13
Eindtijd:21-11-2019 om 22:38
Openingsbod€ 400
Objectlocatieamsterdam, Nederland