FA. (8)

Jos Schimmer - Olieverf op doek, Zomer 1990 VI (Groot)

Jos Schimmer - Olieverf op doek, Zomer 1990 VI (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Jos Schimmer - Olieverf op doek, Zomer 1990 VI (Groot) kopen? Bied vanaf 200!Jos Schimmer - Olieverf op doek, Zomer 1990 VI (Groot) kopen? Bied vanaf 200!Jos Schimmer - Olieverf op doek, Zomer 1990 VI (Groot) kopen? Bied vanaf 200!Jos Schimmer - Olieverf op doek, Zomer 1990 VI (Groot) kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43995 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
  • Jos Schimmer (1923-2014)
Jaartal1990
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi abstract schilderij van Jos Schimmer.

Dit item valt onder de margeregeling

Lichte mate van verfverlies langs de randen van het doek.

Jos Schimmer (1923-2014)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43995 verkochte items
110 cm
100 cm
Starttijd:21-06-2022 om 13:05
Eindtijd:26-06-2022 om 19:58
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier