Deze litho van Jos Speybrouck stamt uit 1914 en werd door de artiest gesigneerd met potlood. Desgewenst kan het geleverd worden met de originele houten lijst in de stijl van het interbellum
Goed
Deze litho is ondanks zijn leeftijd in vrij goede staat en heeft geen zichtbare (of onzichtbare) schade.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oostrozebeke, België
koeriersdienst