Jos Verwiel - Zeefdruk, Blue print ll - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Jos Verwiel - Zeefdruk, Blue print ll - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!
Jos Verwiel - Zeefdruk, Blue print ll - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Jos Verwiel - Zeefdruk, Blue print ll - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Jos Verwiel - Zeefdruk, Blue print ll - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Jos Verwiel - Zeefdruk, Blue print ll - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Jos Verwiel - Zeefdruk, Blue print ll - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Jos Verwiel - Zeefdruk, Blue print ll - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Jos Verwiel - Zeefdruk, Blue print ll - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Jos Verwiel - Zeefdruk, Blue print ll - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Jos Verwiel - Zeefdruk, Blue print ll - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Jos Verwiel - Zeefdruk, Blue print ll - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Jos Verwiel - Zeefdruk, Blue print ll - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!
  • Jos Verwiel (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2007
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen37.5 cm x 90 cm (h x b)
Lijst58 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr. 45 van 90
Zee fraai werk van Jos Verwiel - Het werk is hand-gesigneerd en is afkomstig uit 2007 - Een zeefdruk met Nummer 45 van 90 - De drager is papier en de voorstelling is kleurrijk en abstract - Het werk is netjes ingelijst en is in goede conditie.

Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur - Verzending binnen Nederland met Swift of Post.nl
(20 euro)  - Het werk wordt verzekerd en aangetekend verzonden - In meestal grote verpakking.
Verzending naar Buitenland alleen via Swift (BE) - Anders zelf te regelen tegen de daadwerkelijk te maken kosten.

Afmetingen 37.5 cm x 90 cm (h x b)
Lijst 58 cm x 113 cm (h x b)

Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie. En is in goede staat.

Jos Verwiel (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Kees58
FA. (6)

Lid sinds 2020
97 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
113 cm
58 cm
90 cm
37.5 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-11-2022 om 10:55
Eindtijd:20-11-2022 om 08:41
vanmiddelkoop
20 nov. / 08:36
€ 40