Zee fraai werk van Jos Verwiel - Het werk is hand-gesigneerd en is afkomstig uit 2007 - Een zeefdruk met Nummer 45 van 90 - De drager is papier en de voorstelling is kleurrijk en abstract - Het werk is netjes ingelijst en is in goede conditie.
Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur - Verzending binnen Nederland met Swift of Post.nl (20 euro) - Het werk wordt verzekerd en aangetekend verzonden - In meestal grote verpakking. Verzending naar Buitenland alleen via Swift (BE) - Anders zelf te regelen tegen de daadwerkelijk te maken kosten.
Afmetingen 37.5 cm x 90 cm (h x b) Lijst 58 cm x 113 cm (h x b)
Goed
Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie. En is in goede staat.
koeriersdienst