Jos Verwiel - zonder titel - Verkocht

Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Jos Verwiel (1954)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Conditie: uitstekend.
Oplage: 109/150.
Afmeting: afbeelding: 54 x 52 cm.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Jos Verwiel (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Privateartcollector
Lid sinds 2017
1854 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
59 cm
62 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
Starttijd4-12-2022 om 22:51
Eindtijd13-12-2022 om 20:07
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken