Jos Verwiel - zonder titel - Verkocht

Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Jos Verwiel (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Conditie: uitstekend.
Oplage: 109/150.
Afmeting: afbeelding: 54 x 52 cm.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Jos Verwiel (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
59 cm
62 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2022 om 22:51
Eindtijd:13-12-2022 om 20:07
Essex_Gallery
12 dec. / 22:34
€ 45