Jose Maria Capricorne - Fluitiste en man met vogel - Verkocht

Jose Maria Capricorne - Fluitiste en man met vogel kopen? Bied vanaf 100!
Jose Maria Capricorne - Fluitiste en man met vogel kopen? Bied vanaf 100!Jose Maria Capricorne - Fluitiste en man met vogel kopen? Bied vanaf 100!
  • Jose Maria Capricorne (1932)
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
Lijst53 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ik weet het materiaal niet zeker maar denk dat het olieverf. Ook de periode waarin het werk is gemaakt is een inschatting.
Ingelijst door Ton Roelofs lijstenmakerij in Amsterdam.

Jose Maria Capricorne (1932)

NederlandsNederlandsCaribisch NederlandCaribisch NederlandAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Buurtteam

Lid sinds 2022
2 verkochte items
62 cm
53 cm
30 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-08-2022 om 16:00
Eindtijd:17-08-2022 om 21:22
Biedingen (7)
Jannewaris54
17 aug. / 21:14
€ 150
SolCur
17 aug. / 21:09
€ 140
Jannewaris54
17 aug. / 21:07
€ 130
SolCur
17 aug. / 21:02
€ 120
Jannewaris54
17 aug. / 21:02
€ 120
SolCur
17 aug. / 21:01
€ 110
lauwie
04 aug. / 11:24
€ 100