Prachtige geometrische compositie van de Oostenrijkse kunstenaar Josef Linschinger. Zeefdruk op het rechterblad van een Nieuwjaarskaart, met potlood gesigneerd en gedateerd (00/01), op het linkerblad van de kaart onder de tekst nogmaals met marker gesigneerd. In goede conditie.
Afmetingen: 30cm x 21cm (kaart, opengevouwen), 10cm x 10cm (zeefdruk)
Een bijna identiek kunstwerk uit 1999 wordt afgebeeld onderaan een pagina op zijn website: http://joseflinschinger.com/works.html
Dit item kan goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Goed
Wat lichte offsetting van de tekst in de zeefdruk en van de zeefdruk over de tekst.
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00
Extra
Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico