Joze Ciuha - flessen en kannen - beide zijden bewerkt - 1983 - Verkocht

Joze Ciuha - flessen en kannen - beide zijden bewerkt - 1983 kopen? Bied vanaf 125!
Tekening / Aquarel

Joze Ciuha - flessen en kannen - beide zijden bewerkt - 1983 kopen? Bied vanaf 125!Joze Ciuha - flessen en kannen - beide zijden bewerkt - 1983 kopen? Bied vanaf 125!Joze Ciuha - flessen en kannen - beide zijden bewerkt - 1983 kopen? Bied vanaf 125!Joze Ciuha - flessen en kannen - beide zijden bewerkt - 1983 kopen? Bied vanaf 125!
  • Joze Ciuha (1924)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1983
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44.5 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel van Joze Ciuha. Titel: flessen en kannen. Jaar: 1983. Afmetingen blad: H44,5 x b 30,5 cm. Afmetingen voorstelling: H36 x b28,5 cm. Op beide zijden is er een aquarel afgebeeld. Het werk is linksonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
In zeer goede staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95

Joze Ciuha (1924)

Sloveens Sloveens

Geplaatst door  KiewitKunst
6150 verkochte items
Alle items van deze verkoper (574)
30.5 cm
44.5 cm

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd10-8-2019 om 12:35
Eindtijd22-11-2020 om 16:40
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken