18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 2015 |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 200 x 40 x 20 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Middelburg, Nederland |
Objectlocatie | Middelburg, Nederland |
Starttijd | 2-8-2023 om 15:31 |
Eindtijd | 28-12-2023 om 21:44 |