Zeer fraai vormgegeven sculptuur van vijf mensfiguren die samen een muur vormen , door deze eenheid vormen ze een krachtig team . Het betreft een vrij zeldzaam exemplaar en heeft een prachtig groenkleurig patina. Kunstenares: Judith Braun. Onderop het bekende goudkleurige merkje uit haar galerie Materiaal: brons Hoogte : 15 cm Lengte: 14 cm Gewicht: 2245 gram Het sculptuur staat los op de sokkel, het is niet nodig dit te lijmen, het is een stabiele constructie. Het beeld verkeert in zeer goede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden
Goed
Goed, met kleine tekenen van ouderdom
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 17,50