Judith Rosema - Vogel in hand

Judith Rosema - Vogel in hand kopen? Bied vanaf 35!
Judith Rosema - Vogel in hand kopen? Bied vanaf 35!Judith Rosema - Vogel in hand kopen? Bied vanaf 35!Judith Rosema - Vogel in hand kopen? Bied vanaf 35!Judith Rosema - Vogel in hand kopen? Bied vanaf 35!Judith Rosema - Vogel in hand kopen? Bied vanaf 35!Judith Rosema - Vogel in hand kopen? Bied vanaf 35!Judith Rosema - Vogel in hand kopen? Bied vanaf 35!
  • Judith Rosema (1977)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2008
Techniek Ets
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 41 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 97/150
Ets op dik papier, van graficus Judith Rosema. Getiteld 'Vogel in hand'. Als nieuw. Heeft altijd opgeborgen gelegen. Wordt zorgvuldig verzonden.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Judith Rosema (1977)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Atelier726
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (3)
52 cm
41 cm