Jules Chapon - Compositie

Jules Chapon - Compositie kopen? Bied vanaf 180!
Jules Chapon - Compositie kopen? Bied vanaf 180!Jules Chapon - Compositie kopen? Bied vanaf 180!Jules Chapon - Compositie kopen? Bied vanaf 180!Jules Chapon - Compositie kopen? Bied vanaf 180!Jules Chapon - Compositie kopen? Bied vanaf 180!
  • Jules Chapon (1914-2007)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1966
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 28 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst 50.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Collage gecombineerd met vetkrijt en pastel

Lijst heeft enige beschadigingen
Het werk zelf heeft geen uiterlijke manko's Lijst heeft enige beschadigingen
Binnen Duitsland € 12,00
Europese Unie € 20,00
Wereldwijd € 50,00

Jules Chapon (1914-2007)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Toeter
Lid sinds 2020
4 verkochte items
Alle items (4)
46.5 cm
50.5 cm
26 cm
28 cm