Originele handgedrukte Lithografie op japans papier, vervaardigd omstreeks 1890 door de bekende Franse kunstenaar en illustrator jules Cheret (1836-1932). Waarschijnlijk een studie voor het latere ontwerp van zijn palais de glace - champs elysees affiche uit 1894. Deze potloodgesigneerde Lithografie heeft de afmetingen 35x23cm en verkeert in goede conditie. Het japanse papier vertoont linksboven een lichte vouw en is wat onregelmatig aan de randen. De voorstelling is mooi scherp en onaangetast.
Goed
verkeert in goede conditie. Het japanse papier vertoont linksboven een lichte vouw en is wat onregelmatig aan de randen. De voorstelling is mooi scherp en onaangetast.
Tot 2 kg.
€ 7,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 20,00