Julie de Graag - ex libris voor H. C. Hintzen. In perfecte, ongebruikte staat - Verkocht

Julie de Graag - ex libris voor H. C. Hintzen. In perfecte, ongebruikte staat kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Julie de Graag (1877-1924)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Hout/Linosnede
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 4 x 3.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een interessant ex libris voor "HCH", zijnde Herman Carel Hintzen, een in Rotterdam geboren man die o.a. in het bankwezen werkzaam was. Het ex libris is in perfecte staat en is nooit gebruikt. Anna Julia "Julie" de Graag  schilderde bloemen, dierstudies en portretten, maar maakte vooral grafiek (zoals ook andere ex libris prenten), zoals houtsneden van boerenfiguren (Larense boerinnen), planten, dieren, portretten en stadsgezichten. Haar werk is in de Art Nouveau stijl, eenvoudig maar verfijnd. Zij maakte gebruik van kopshout dat het bewerken bemoeilijkt vanwege de hardheid, maar veel fijnere afdruk oplevert. De achterkant van de ex libris is niet beschreven en glad. De ex libris is niet gesigneerd of geïnitieerd door de Graag.

Julie de Graag (1877-1924)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  meijer00
Lid sinds 2020
1 verkochte items
Alle items (0)
3.5 cm
4 cm