Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Board |
Stijl | Realistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 31 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
In goede staat, de lijst heeft enkele kleine ouderdomsplekjes en beschadigingen. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Capelle aan den ijssel, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.