Jurrien Marinus Beek - Zeegezicht vanaf Capri

Jurrien Marinus Beek - Zeegezicht vanaf Capri kopen? Bied vanaf 50!
Jurrien Marinus Beek - Zeegezicht vanaf Capri kopen? Bied vanaf 50!Jurrien Marinus Beek - Zeegezicht vanaf Capri kopen? Bied vanaf 50!Jurrien Marinus Beek - Zeegezicht vanaf Capri kopen? Bied vanaf 50!Jurrien Marinus Beek - Zeegezicht vanaf Capri kopen? Bied vanaf 50!Jurrien Marinus Beek - Zeegezicht vanaf Capri kopen? Bied vanaf 50!
  • Jurrien Marinus Beek (1879-1965)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Paneel
Stijl Realistisch
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 19 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst 26 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Met olieverf geschilderd vanaf Capri, in een een impressionistisch realistische stijl.
De schildering verkeert in goede staat.  De lijst heeft  lichte beschadigingen, waarschijnlijk door het gebruik.
De schildering is onbeschadigd, de lijst vertoont lichte beschadigingen door gebruik en ouderdom.
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 11,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Jurrien Marinus Beek (1879-1965)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Mheijmans
0 verkochte items
Alle items (1)
33 cm
26 cm
25 cm
19 cm