Mheijmans
  3. Ervaren verkoper
  5. Mheijmans

Mheijmans

Lid sinds 2015 / Den Haag, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jurrien Marinus Beek - Zeegezicht vanaf Capri kopen? Bied vanaf 50!
Jurrien Marinus Beek (1879-1965) Nederlands Zeegezicht vanaf Capri
Afmetingen 26 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 50