Jurrien Marinus Beek (1879-1965)
Zeegezicht vanaf Capri
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 26 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |