Leuk zelfportret van Justus Donker, destijds lid van de After Nature groep, in gemengde techniek op papier in aquarel en stift. Het werk is gemaakt in Wehe den Hoorn, waar Justus in die tijd woonde.
Het betreft hier een zelfportret. Hangesigneerd in potlood links van onder naar boven: ''Justus 23 juli 2003, zelfportret, Wehe den Hoorn''.
Het werk is in prima conditie en is nooit ingelijst geweest.
Leuk werkje voor de verzamelaar.
Wordt opgerold verzonden. Bij aankoop van meerdere werken die opgerold verstuurd kunnen worden, kun je besparen op de verzendkosten.