K. Doomernik

K. Doomernik kopen? Bied vanaf 1!

K. Doomernik

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 17,00

k doomernik

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2464 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
  • k doomernik
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar; K. Doomernik

Techniek; Tekening

maten; 80 x 60 cm

gesigneerd met potlood

1990

ingelijst met passe partout

k doomernik

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2464 verkochte items

Dit item is verkocht voor 17,00

Starttijd:19-11-2014 om 08:56
Eindtijd:26-11-2014 om 08:56

Biedingen (9):

Centerfo
25 nov. / 19:20
€ 17
columbus88888
25 nov. / 19:20
€ 16
Centerfo
25 nov. / 19:12
€ 14
columbus88888
25 nov. / 08:50
€ 12
mil
25 nov. / 08:39
€ 10
obvious
25 nov. / 08:39
€ 9
mil
23 nov. / 18:23
€ 7
Phillymood
23 nov. / 18:23
€ 5
Phillymood
22 nov. / 18:07
€ 1