| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 2000 t/m Heden |
| Techniek | Aquarel |
| Drager | Papier |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Figuren |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 21 x 29.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gemengde techniek (aquarel, potlood, acryl) op papier van Kantcho Kanev. Afmetingen blad: H21 x b29,5 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in nieuw staat.
| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||