Kantcho Kanev - Kancho Kanev , compositie , gemengde techniek - Verkocht

Kancho Kanev , compositie , gemengde techniek kopen? Bied vanaf 95!
Tekening / Aquarel

Kancho Kanev , compositie , gemengde techniek kopen? Bied vanaf 95!Kancho Kanev , compositie , gemengde techniek kopen? Bied vanaf 95!Kancho Kanev , compositie , gemengde techniek kopen? Bied vanaf 95!
  • Kantcho Kanev (1957)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Kancho Kanev geboren 1957 in Bulgarije.Woont en werkt in Den Haag.Bijna cobra-achtig werkje in gemengde techniek/gouache en krijt(?),op papier gemonteerd op licht karton. De maten zijn 20-20 cm(blad met de afbeelding) en 35-25 cm( karton)..Rechts onder gesigneerd.In zeer goede conditie.

Kanev werkt sinds 1990 in Den Haag.Hij kreeg de nationale oeuvreprijs in Bulgarije en de 1ste prijs in Tokio op de Print Triënale in 1995.

Exposeerde internationaal en door heel Europa

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Markelo, Nederland

Kantcho Kanev (1957)

Bulgaar Bulgaar Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Grafics
103 verkochte items
Alle items (4)