Karel Frank Carwalho - wandelende figuren in landschap - Verkocht

Karel Frank Carwalho - wandelende figuren in landschap kopen? Bied vanaf 95!
Karel Frank Carwalho - wandelende figuren in landschap kopen? Bied vanaf 95!Karel Frank Carwalho - wandelende figuren in landschap kopen? Bied vanaf 95!Karel Frank Carwalho - wandelende figuren in landschap kopen? Bied vanaf 95!Karel Frank Carwalho - wandelende figuren in landschap kopen? Bied vanaf 95!Karel Frank Carwalho - wandelende figuren in landschap kopen? Bied vanaf 95!Karel Frank Carwalho - wandelende figuren in landschap kopen? Bied vanaf 95!
  • Karel Frank Carwalho (1916-1972)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Karl Carwalho (Groningen 1916 - Amsterdam 1972), signeerde ook met

Carvalho, Karl Carwalho, Carl Carvalho.

Carvalho heeft de nodige tijd doorgebracht in de kroegen op het Leidseplein en heeft ook in Spanje (Alicante) gewoond en gewerkt,
Onderwerpen  diervoorstelling (genre), figuurvoorstelling, kinderportret, landschap (als genre), portret
  • Lid van de Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars BBK

Hij staat te boek bij het RKD als beeldhouwer, schilder, (pen)tekenaar.
Leerling van Willem van den Berg (1886-1970) en Johannes Hendricus Jurres.

Uit diverse nalatenschappen kan ik een aantal schilderijen ter verkoop aanbieden, waaronder dit werkje.

Moet vanwege leeftijd wellicht schoongemaakt worden.

Karel Frank Carwalho (1916-1972)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KunstkamerZandvoort
FA. (17)

650 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-02-2021 om 20:13
Eindtijd:12-02-2021 om 22:02
harwich24hslaan
05 feb. / 22:28
€ 95