Karin Elfrink - Trap IV

Karin Elfrink - Trap IV kopen? Bied vanaf 100!

Karin Elfrink - Trap IV

Verkoopprijs: € 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Karin Elfrink - Trap IV kopen? Bied vanaf 100!Karin Elfrink - Trap IV kopen? Bied vanaf 100!Karin Elfrink - Trap IV kopen? Bied vanaf 100!Karin Elfrink - Trap IV kopen? Bied vanaf 100!Karin Elfrink - Trap IV kopen? Bied vanaf 100!Karin Elfrink - Trap IV kopen? Bied vanaf 100!Karin Elfrink - Trap IV kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  HansGijsbertsen
FA. (1)

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Karin Elfrink (1951)
Jaartal2001
StijlAbstract
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen130 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Studie van trap in woning

Karin Elfrink (1951)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  HansGijsbertsen
FA. (1)

Lid sinds 2020
1 verkochte items
100 cm
130 cm

Dit item is verkocht voor 126,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-01-2020 om 11:41
Eindtijd:02-02-2020 om 20:37

Biedingen (2):

deleeuw
2 feb. / 11:00
€ 110
WouterT
31 jan. / 12:14
€ 100