5. Karin Elfrink

Karin Elfrink (1951)

1 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Karin ELFRINK: (Neunen 1951)

Karin Elfrink - Litho - 1984 kopen? Bied vanaf 45!

Karin Elfrink - Litho - 1984

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd22-05-2021 om 20:46

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst