Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Schilderij |
Nordic art van Karl Gunnar Svensson ( Zweden 1913-1966 ) - zittend naakt in (zeer) ontspannen houding, 36 x 45 zonder lijst. Olie ( met mes aangebracht ) op doek.. Kleurrijk en eroties werk.
In goede staat, schoongemaakt.