Kate Wilkinson - Abstract - Verkocht

Kate Wilkinson - Abstract kopen? Bied vanaf 25!

Kate Wilkinson - Abstract kopen? Bied vanaf 25!Kate Wilkinson - Abstract kopen? Bied vanaf 25!Kate Wilkinson - Abstract kopen? Bied vanaf 25!Kate Wilkinson - Abstract kopen? Bied vanaf 25!Kate Wilkinson - Abstract kopen? Bied vanaf 25!Kate Wilkinson - Abstract kopen? Bied vanaf 25!Kate Wilkinson - Abstract kopen? Bied vanaf 25!Kate Wilkinson - Abstract kopen? Bied vanaf 25!
  • Kate Wilkinson (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi werk van Wilkinson,  zoals op de afbeeldingen weergegeven
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Didam, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00