Kathe Ruyssenaars - In Balans - Verkocht

Kathe Ruyssenaars - In Balans kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 60,00

Kathe Ruyssenaars - In Balans kopen? Bied vanaf 50!Kathe Ruyssenaars - In Balans kopen? Bied vanaf 50!Kathe Ruyssenaars - In Balans kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Flapper

Lid sinds 2019
4 verkochte items
  • Kathe Ruyssenaars (1949)
Jaartal1995
TechniekAcryl
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 110 cm (h x b)
Lijst108 cm x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sfeerrijke afbeelding, harmonieuze kleurstelling

Klein krasje bij handtekening

Kathe Ruyssenaars (1949)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Flapper

Lid sinds 2019
4 verkochte items
118 cm
108 cm
110 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:26-11-2019 om 21:11
Eindtijd:10-12-2019 om 22:10
Biedingen (2)
kdee65
10 dec. / 22:04
€ 60
flokbluit
10 dec. / 21:52
€ 50