Kathe Ruyssenaars - Omzien

Kathe Ruyssenaars - Omzien kopen? Bied vanaf 50!

Kathe Ruyssenaars - Omzien

Verkoopprijs: € 60,00

Kathe Ruyssenaars - Omzien kopen? Bied vanaf 50!Kathe Ruyssenaars - Omzien kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Flapper

Lid sinds 2019
4 verkochte items
  • Kathe Ruyssenaars (1949)
Jaartal1995
TechniekAcryl
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sfeervolle vrouwenfiguur

Geen beschadigingen

Kathe Ruyssenaars (1949)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Flapper

Lid sinds 2019
4 verkochte items
100 cm
120 cm

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:26-11-2019 om 21:30
Eindtijd:10-12-2019 om 22:00

Biedingen (2):

kdee65
10 dec. / 21:52
€ 60
Jablo
4 dec. / 23:09
€ 50