Kees Salentijn - Alle hoop komt van boven - Verkocht

Kees Salentijn - Alle hoop komt van boven kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees Salentijn - Alle hoop komt van boven kopen? Bied vanaf 45!Kees Salentijn - Alle hoop komt van boven kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC 7/10
Vrolijke zeefdruk in nieuwstaat van Kees Salentijn. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.

Kees Salentijn (1947)

Alle items van deze kunstenaar(27)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
24 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-07-2020 om 15:36
Eindtijd:25-07-2020 om 21:33
Mike1941
17 jul. / 13:12
€ 45