Kees Salentijn - Aquarel en inkt op papier - Verkocht

Kees Salentijn - Aquarel en inkt op papier kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Kees Salentijn - Aquarel en inkt op papier kopen? Bied vanaf 100!Kees Salentijn - Aquarel en inkt op papier kopen? Bied vanaf 100!Kees Salentijn - Aquarel en inkt op papier kopen? Bied vanaf 100!
  • Kees Salentijn (1947)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1999
Techniek Aquarel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 23 x 13 cm (h x b)
Incl. lijst 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kees Salentijn
Origneel klein spaans werkje van Kees SalentijnTitel : gezichtje formaat : +/- 23 * 13 cmGesigneerd voluit rechtIngelijst en onder zuurvrij passepartout
Binnen Nederland € 11,75

Kees Salentijn (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (32)

Geplaatst door  Maras
Lid sinds 2017
99 verkochte items
Alle items (0)
20 cm
30 cm
13 cm
23 cm