Kees Salentijn - Barraca de tiro

Kees Salentijn - Barraca de tiro kopen? Bied vanaf 735!
Kees Salentijn - Barraca de tiro kopen? Bied vanaf 735!Kees Salentijn - Barraca de tiro kopen? Bied vanaf 735!Kees Salentijn - Barraca de tiro kopen? Bied vanaf 735!Kees Salentijn - Barraca de tiro kopen? Bied vanaf 735!Kees Salentijn - Barraca de tiro kopen? Bied vanaf 735!Kees Salentijn - Barraca de tiro kopen? Bied vanaf 735!Kees Salentijn - Barraca de tiro kopen? Bied vanaf 735!

Geplaatst door  Cvdhvo
FA. (1)

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Kees Salentijn (1947)
Jaartal2005
IngelijstIngelijst
Afmetingen95 cm x 115 cm (h x b)
Lijst102 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Barraca de tiro.

Uit de Spaanse tijd van Kees Salentijn.

Schilderij is in uitstekende conditie.

De lijst, baklijst, vertoont enkele gebruikssporen. Er kan natuurlijk gekozen worden voor het aanschaffen van een andere omlijsting of zonder lijst.

Kees Salentijn (1947)

Alle items van deze kunstenaar(28)
Geplaatst door  Cvdhvo
FA. (1)

Lid sinds 2022
0 verkochte items
122 cm
102 cm
115 cm
95 cm
Starttijd:23-06-2022 om 11:30
Eindtijd:28-06-2022 om 21:39
Openingsbod€ 735
ObjectlocatieEINDHOVEN, Nederland
VerzendingAlleen per koerier