Kees Salentijn - De vlucht van de duif

Kees Salentijn - De vlucht van de duif kopen? Bied vanaf 1!
Kees Salentijn - De vlucht van de duif kopen? Bied vanaf 1!Kees Salentijn - De vlucht van de duif kopen? Bied vanaf 1!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC 6/10
Vrolijke zeefdruk in nieuwstaat van Kees Salentijn. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (41)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (990)
25 cm
22 cm
Sluit over 11d 3u 56m 54s
Huidig bod€ 1
Volgend minimum bod: € 3
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:30-09-2022 om 15:09
Eindtijd:14-10-2022 om 15:15
tkeuning
30 sep. / 19:50
€ 1