Kees Salentijn - De vlucht van de duif - Verkocht

Kees Salentijn - De vlucht van de duif kopen? Bied vanaf 1!
Kees Salentijn - De vlucht van de duif kopen? Bied vanaf 1!Kees Salentijn - De vlucht van de duif kopen? Bied vanaf 1!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC 6/10
Vrolijke zeefdruk in nieuwstaat van Kees Salentijn. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Kees Salentijn (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2743 verkochte items
Alle items van deze verkoper (458)
25 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 15:00
Eindtijd:29-11-2022 om 21:18
Biedingen (9)
SD6955
29 nov. / 17:15
€ 35
johnmirrer
29 nov. / 17:15
€ 30
SD6955
27 nov. / 19:04
€ 25
Annemama
27 nov. / 19:02
€ 20
SD6955
27 nov. / 19:02
€ 15
Annemama
24 nov. / 15:42
€ 10
Oversloot
24 nov. / 15:42
€ 5
Annemama
19 nov. / 10:46
€ 3
LucasS
15 nov. / 19:50
€ 1