Kees Salentijn - Kees Salentijn - Carmela - Olieverf op doek - Verkocht

Kees Salentijn - Kees Salentijn - Carmela - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 350!

Kees Salentijn - Kees Salentijn - Carmela - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 350!Kees Salentijn - Kees Salentijn - Carmela - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 350!Kees Salentijn - Kees Salentijn - Carmela - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 350!
  • Kees Salentijn (1947)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1989
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 32 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig en gaaf werkje van Kees Salentijn. In zilveren baklijst met een cm rondom vrij ingelijst. Kees Salentijn (Amsterdam, 1947) volgt zijn opleiding aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam, afdeling vrije schilderskunst. O.B. Kat is daar zijn belangrijkste leermeester.
Binnen Nederland € 10,00

Kees Salentijn (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (32)

Geplaatst door  Zaansgroen
Lid sinds 2017
874 verkochte items
Alle items (53)
28 cm
32 cm
20 cm
24 cm