Prachtig en gaaf werkje van Kees Salentijn. In zilveren baklijst met een cm rondom vrij ingelijst. Kees Salentijn (Amsterdam, 1947) volgt zijn opleiding aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam, afdeling vrije schilderskunst. O.B. Kat is daar zijn belangrijkste leermeester.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00