| Type kunstwerk | Schilderij |
| Jaartal | 1992 |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 50 x 71 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 73 x 94 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooi ORIGINEEL werk van de hand van Kees Salentijn (1947).
Abstracte compositie, gesigneerd rechtsonder, gemengde technieken op papier, afmeting 50x71cm en met lijst (73 bij 94). Dik papier.
Werk 29-3-1992. Prachtig professioneel ingelijst met pass Partout, mat zwart met glanzend rood bruine bies (afgestemd op de compositie).
Indicatie voor werken, zie Kleuren in het echt springen eruit, eyecather in uw huis! Bijzondere details, bijvoorbeeld duim afdruk van de kunstenaar.
Kees Salentijn volgde zijn opleiding aan de Amsterdamse Rijksacademie van beeldende kunsten en aan de Gerrit Rietveld Academie.
Hij woont en werkt in Amsterdam. Salentijns eerste werken worden ingedeeld onder zijn Spaanse periode en gekenmerkt door stierengevechten die Salentijns gevoelsleven representeren - weergegeven in gemengde technieken. In zijn zwarte periode, halverwege de jaren 80, staat het gevecht centraal dat Salentijn bij het maken van elk schilderij voelt. In 1986 ontwikkelt Salentijn een schilderkunst, die hij zelf Mediterranseïsme noemt. De beeldtaal van deze kunst, gekenmerkt door een dominantie van de zon en kleuren, komt voort uit muziek en nostalgische gevoelens. De samenkomst van figuratie en abstractie slaat vanaf 1990 om naar een meer expressieve, verhalende figuratie. Unieke kans op dit originele werk! Zie google voor hoge prijzen op origineel werk! Bieden naar waarde. In zeer goede conditie. Kijken is mogelijk!
| Conditie | |
| Conditie | Zeer Goed |
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Huis ter heide ut, Nederland |
| Garantie | |