Kees Salentijn - Kees Salentijn -- Gouache - toro Mujer - Verkocht

Kees Salentijn - Kees Salentijn -- Gouache - toro Mujer kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Kees Salentijn - Kees Salentijn -- Gouache - toro Mujer kopen? Bied vanaf 100!Kees Salentijn - Kees Salentijn -- Gouache - toro Mujer kopen? Bied vanaf 100!Kees Salentijn - Kees Salentijn -- Gouache - toro Mujer kopen? Bied vanaf 100!
  • Kees Salentijn (1947)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Kees Salentijn  1946 Amsterdam

Titel : Toro Mujer ( stierenmeisje)

Gouache op papier

afmeting +/-  30*20 cm

Gesigneerd rechtsonder en 14 (2014)

Ingelijst - wordt aangetekend verzonden NL 12.50 - BE 30.-

Kees Salentijn (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (32)

Geplaatst door  Maras
Lid sinds 2017
99 verkochte items
Alle items (0)