Kees Salentijn - Partytime - Verkocht

Kees Salentijn - Partytime kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees Salentijn - Partytime kopen? Bied vanaf 1!Kees Salentijn - Partytime kopen? Bied vanaf 1!Kees Salentijn - Partytime kopen? Bied vanaf 1!
  • Kees Salentijn (1947)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC 25 exemplaren
Vrolijke zeefdruk in nieuwstaat van Kees Salentijn. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Kees Salentijn (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3565 verkochte items
Alle items van deze verkoper (452)
26 cm
30 cm

ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
Starttijd15-11-2022 om 15:11
Eindtijd29-11-2022 om 21:29
Biedingen (10)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken