Kees Salentijn - Tweeluik Koeien (ingelijst met passepartout, zelfde oplagenummer!) - Verkocht

Kees Salentijn - Tweeluik Koeien (ingelijst met passepartout, zelfde oplagenummer!) kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Kees Salentijn (1947)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 35 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 120
Mooi tweeluik van Kees Salentijn. op handgeschept papier
Beide werken zelfde oplagenummer 1/120
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,95

Kees Salentijn (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (32)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
945 verkochte items
Alle items (82)
35 cm
35 cm
20 cm
20 cm