FA. (1)

Kees Salentijn - vliegerfeest

Kees Salentijn - vliegerfeest kopen? Bied vanaf 45!
Kees Salentijn - vliegerfeest kopen? Bied vanaf 45!Kees Salentijn - vliegerfeest kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (83)

2025 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1027)
  • Kees Salentijn (1947)
Jaartal2002
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC 10
Vrolijke zeefdruk in nieuwstaat van Kees Salentijn. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Kees Salentijn (1947)

Alle items van deze kunstenaar(35)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (83)

2025 verkochte items
20 cm
27 cm
Starttijd:10-05-2022 om 13:44
Eindtijd:24-05-2022 om 21:22
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland