Kees van den Berg (I) - Chrysanten - Verkocht

Kees van den Berg (I) - Chrysanten kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees van den Berg (I) - Chrysanten kopen? Bied vanaf 100!Kees van den Berg (I) - Chrysanten kopen? Bied vanaf 100!Kees van den Berg (I) - Chrysanten kopen? Bied vanaf 100!Kees van den Berg (I) - Chrysanten kopen? Bied vanaf 100!Kees van den Berg (I) - Chrysanten kopen? Bied vanaf 100!Kees van den Berg (I) - Chrysanten kopen? Bied vanaf 100!Kees van den Berg (I) - Chrysanten kopen? Bied vanaf 100!Kees van den Berg (I) - Chrysanten kopen? Bied vanaf 100!Kees van den Berg (I) - Chrysanten kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Jacinther
FA. (4)

41 verkochte items
  • Kees van den Berg (I) (1923-2001)
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
kunstopleiding (onderwijs)
- opleiding: R.K. Akademie voor Beeldende en Bouwende Kunsten Tilburg
- leerling: Cornelis Gerardus Wilhelmus (Kees) van den Berg
· docent: J.P. (Jan) van Delft

Schilderij heeft lichte craquelé en verfschade
ConditieRedelijk

Over het algemeen in redelijke staat met ouderdom kenmerken

Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-02-2020 om 21:02
Eindtijd:08-03-2020 om 19:44
paulgeusebroek
05 mrt. / 09:49
€ 100