Dirk Filarski - Aquarel, Koedijk - Ingelijst
Wijnand van Lieshout - Zittende vrouw
Marguérite Carolina de Clercq - Olieverf op doek, Stilleven met bloemen in vaas - Ingelijst
Rudi Polder - Luministisch landschap
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 2001 |
Techniek | Brons |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 47 x 20 x 14 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5330 gram |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 5/8 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
origineel bronzen beeld van Kees Verkade, uit de serie ''sterrenbeelden'' ; Cancer ( Kreeft) | |
Objectlocatie | Den haag, Nederland |
Starttijd | 21-5-2022 om 23:08 |
Eindtijd | 6-6-2022 om 19:35 |