Hergé (ps.) - Integrale tekening Kuifje en de Blauwe Lotus 1978
Anton Heyboer - Abstracte compositie
Niet of onleesbaar gesigneerd - Muurbeeldje biddende Maria
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1999
Type kunstwerk | 3D Multiples & Objecten |
Jaartal | 2001 |
Techniek | 3D Multiples & Objecten |
Stijl | Street Art |
Afmetingen | 31 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Zit nog steeds in de originele plastiek !!! | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.