Kinderen spelen in de branding - olieverf op doek - A.V. - Verkocht

Kinderen spelen in de branding - olieverf op doek - A.V. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Kinderen spelen in de branding - olieverf op doek - A.V. kopen? Bied vanaf 1!Kinderen spelen in de branding - olieverf op doek - A.V. kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

516 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Ongespecificeerd

Leuk strandtafereeltje, olieverf op doek.

Gesigneerd; A.V.

Afmetingen; 30 x 24 cm, op spieraam.

Verzending in Nederland: 10 euro.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

516 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:01-06-2014 om 21:59
Eindtijd:08-06-2014 om 21:59
Biedingen (5)
Rolien
08 jun. / 21:09
€ 20
kwant
08 jun. / 17:52
€ 15
char
08 jun. / 07:48
€ 10
kwant
07 jun. / 14:21
€ 5
bram86
05 jun. / 21:36
€ 1