Henri Koetser - handgesigneerde ets | 'Boerin in landschap met schuur' kopen? Bied vanaf 70!
Henri Koetser (1878-1952) Nederlands handgesigneerde ets | 'Boerin in landschap met schuur'
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 70
Direct kopen
Johannes Graadt van Roggen - Molen kopen? Bied vanaf 50!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Molen
Techniek Potlood
Afmetingen 33 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Willem van der Nat - Bloemen stilleven kopen? Bied vanaf 950!
Willem van der Nat (1864-1929) Nederlands Bloemen stilleven
Afmetingen 24 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Direct kopen
Willem C. Kalshoven - "Heestertakken en Viooltjes, Will Kalshoven, Apeldoorn 1943" kopen? Bied vanaf 67!
Willem C. Kalshoven (1907-1966) Nederlands "Heestertakken en Viooltjes, Will Kalshoven, Apeldoorn 1943"
Afmetingen 81 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 67
Direct kopen
Louis van der Steen - Bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Louis van der Steen (1891-1954) Nederlands Bloemen
Afmetingen 71 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Georg Grosz - Left Behind - 1923 - Original aus dem Zyklus ECCE HOMO Malik Vlg.1923 kopen? Bied vanaf 99!
Georg Grosz (1893-1959) Duits Amerikaans Left Behind - 1923 - Original aus dem Zyklus ECCE HOMO Malik Vlg.1923
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Kaj Nielsen - Bronzen sculptuur van mannen torso - nummer 1 uit 3 kopen? Bied vanaf 2250!
Kaj Nielsen (1882-1924) Deens Bronzen sculptuur van mannen torso - nummer 1 uit 3
Techniek Brons
Afmetingen 47 x 32 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht 17500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.250
Direct kopen
Kees Boendermaker - Landschap kopen? Bied vanaf 250!
Kees Boendermaker (1904-1979) Nederlands Landschap
Afmetingen 37 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Elsa B.M. Rubbens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Elsa B.M. Rubbens (1902-1998) Nederlands Zonder titel
Techniek Houtskool
Afmetingen 67 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Jurrien Marinus Beek - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Jurrien Marinus Beek (1879-1965) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 37 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Frederik Theodorus Grabijn - Portret van dame kopen? Bied vanaf 85!
Frederik Theodorus Grabijn (1861-1939) Nederlands Portret van dame
Afmetingen 72 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Jan van Keulen - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Keulen (1913-1994) Nederlands zonder titel
Afmetingen 15.5 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Justus Pieter de Veer - Two officers on horses kopen? Bied vanaf 450!
Justus Pieter de Veer (1845-1921) Nederlands Two officers on horses
Afmetingen 43 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Justus Pieter de Veer - Soldiers battalion kopen? Bied vanaf 450!
Justus Pieter de Veer (1845-1921) Nederlands Soldiers battalion
Afmetingen 37 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Basile De Loose - portret Dame kopen? Bied vanaf 200!
Basile De Loose (1809-1885) Belgisch portret Dame
Afmetingen 122 x 105 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Basile De Loose - portret kopen? Bied vanaf 200!
Basile De Loose (1809-1885) Belgisch portret
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Kees Roovers - Afbeelding kerststal kopen? Bied vanaf 75!
Kees Roovers (1890-1978) Nederlands Afbeelding kerststal
Afmetingen 86 x 161 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Berta Hummel - Kinderen bij een wiegje kopen? Bied vanaf 75!
Berta Hummel (1909-1946) Duits Kinderen bij een wiegje
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 33 x 27.6 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Hendrikus van Langen - Stilleven met fruit en bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Hendrikus van Langen (1874-1964) Nederlands Stilleven met fruit en bloemen
Afmetingen 57 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Hendrik Johannes Haverman - 19e eeuwse Ets - Afrikaanse vrouw" gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Hendrik Johannes Haverman (1857-1928) Nederlands 19e eeuwse Ets - Afrikaanse vrouw" gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Willem van Dort (sr.) - Oude vrouw - Houtskooltekening kopen? Bied vanaf 46!
Willem van Dort (sr.) (1875-1949) Nederlands Oude vrouw - Houtskooltekening
Techniek Houtskool
Afmetingen 33 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 46
Direct kopen
Paul van der Ven - Schaapskooi op de heide kopen? Bied vanaf 40!
Paul van der Ven (1892-1972) Nederlands Schaapskooi op de heide
Afmetingen 43.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Hugo Wijnmalen - Cuneratoren Rhenen - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Hugo Wijnmalen (1884-1962) Nederlands Cuneratoren Rhenen - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Luigi Morgari - Handgesigneerde iconen kopen? Bied vanaf 70!
Luigi Morgari (1857-1935) Italiaans Handgesigneerde iconen
Techniek Gravure
Afmetingen 44 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Cees Bolding - Veere kopen? Bied vanaf 45!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Veere
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Jan den Hengst - Saint Tropez kopen? Bied vanaf 75!
Jan den Hengst (1904-1983) Nederlands Saint Tropez
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Hubert Malfait - Veldwerk met paard en kar kopen? Bied vanaf 3000!
Hubert Malfait (1898-1971) Belgisch Veldwerk met paard en kar
Afmetingen 85 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Direct kopen
Alida Sophia Hendriks - potloodtekening - ca. 1935 kopen? Bied vanaf 60!
Alida Sophia Hendriks (1901-1984) Nederlands potloodtekening - ca. 1935
Techniek Potlood
Afmetingen 31 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
C.L. Dake - Poortje van het Metselaarsgilde in de Waag, ets kopen? Bied vanaf 40!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands Poortje van het Metselaarsgilde in de Waag, ets
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Annie van de Ruit - Overwerk kopen? Bied vanaf 25!
Annie van de Ruit (1904-1992) Nederlands Overwerk
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 45.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Henri J. Zimmerman - Portret naar Anthony van Dijck kopen? Bied vanaf 129!
Henri J. Zimmerman (1825-1886) Nederlands Portret naar Anthony van Dijck
Techniek Potlood
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 129
Direct kopen
Karel Kok - Hoek Kleine en Grote berg Eindhoven ca 1900 kopen? Bied vanaf 35!
Karel Kok Nederlands Hoek Kleine en Grote berg Eindhoven ca 1900
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Raoul Hynckes - Rooms-Katholieke Kerk Sint Antonius van Padua, ook wel de Bosjeskerk genoemd kopen? Bied vanaf 550!
Raoul Hynckes (1893-1973) Belgisch Nederlands Rooms-Katholieke Kerk Sint Antonius van Padua, ook wel de Bosjeskerk genoemd
Techniek Aquarel
Afmetingen 66.5 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Maurits van der Valk - Polderlandschap met knotwilg - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Maurits van der Valk (1857-1935) Nederlands Polderlandschap met knotwilg - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jan Hoog - Prachtig oriëntaals stadsgezicht kopen? Bied vanaf 200!
Jan Hoog (1923) Nederlands Prachtig oriëntaals stadsgezicht
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jan Dobber - Brug lans rivier kopen? Bied vanaf 150!
Jan Dobber (1925-1996) Nederlands Brug lans rivier
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Georg Grosz - 1923 - MELANCHOLIE - Expressionistische Lithographie - Original a.dem Zyklus ECCE HOMO (MalikVerlag) kopen? Bied vanaf 99!
Georg Grosz (1893-1959) Duits Amerikaans 1923 - MELANCHOLIE - Expressionistische Lithographie - Original a.dem Zyklus ECCE HOMO (MalikVerlag)
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
€ 99
Direct kopen
Henri van de Velde - Zwolle Sassenpoort kopen? Bied vanaf 20!
Henri van de Velde (1896-1969) Nederlands Zwolle Sassenpoort
Techniek Ets
Afmetingen 19 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Hendrik de Laat - Gezicht op de Sint Jan vanuit de Boerenmouw kopen? Bied vanaf 25!
Hendrik de Laat (1900-1980) Nederlands Gezicht op de Sint Jan vanuit de Boerenmouw
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Romain Steppe - Vissersboot onder zeil varend bij maanlicht dicht bij het strand kopen? Bied vanaf 180!
Romain Steppe (1859-1927) Belgisch Vissersboot onder zeil varend bij maanlicht dicht bij het strand
Afmetingen 74 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Direct kopen
Jaap van Veen - Het schoonmaken van de melkbussen kopen? Bied vanaf 70!
Jaap van Veen (1915-2009) Nederlands Het schoonmaken van de melkbussen
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Onbekend - Vrachtschepen op een binnenrivier in Nederland kopen? Bied vanaf 85!
Onbekend Vrachtschepen op een binnenrivier in Nederland
Afmetingen 58 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Andries van den Berg - Ruiter op een landweg kopen? Bied vanaf 250!
Andries van den Berg (1852-1944) Nederlands Ruiter op een landweg
Afmetingen 76 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Brons (Onbekend) - Antiek bronzen beeld van Polyhymnia kopen? Bied vanaf 375!
Brons (Onbekend) Antiek bronzen beeld van Polyhymnia
Techniek Brons
Afmetingen 34 x 10 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht 4200 g
€ 375
Direct kopen
Matthieu Wiegman - Aquarel jongensportret kopen? Bied vanaf 175!
Matthieu Wiegman (1886-1971) Nederlands Aquarel jongensportret
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Willem Frederik Noordijk - Ets Heide Laren Noord-Holland kopen? Bied vanaf 65!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands Ets Heide Laren Noord-Holland
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Willem Frederik Noordijk - Ets Oud Blaricum kopen? Bied vanaf 65!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands Ets Oud Blaricum
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Philip Zilcken - Houtverkoop (naar Anton Mauve) kopen? Bied vanaf 25!
Philip Zilcken (1857-1930) Nederlands Houtverkoop (naar Anton Mauve)
Techniek Ets
Afmetingen 18.5 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Francine Somers - moeders met kinderen kopen? Bied vanaf 30!
Francine Somers (1923) Belgisch moeders met kinderen
Techniek Aquarel
Afmetingen 26.5 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Claude-Louis Desrais - Wäscherin mit Kiepe und Schlagholz kopen? Bied vanaf 550!
Claude-Louis Desrais (1746-1816) Frans Wäscherin mit Kiepe und Schlagholz
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 17 cm (h x b)
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen