Claude-Louis Desrais - Wäscherin mit Kiepe und Schlagholz kopen? Bied vanaf 550!
Claude-Louis Desrais (1746-1816) Frans Wäscherin mit Kiepe und Schlagholz
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 17 cm (h x b)
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
C.L. Dake - Nieuwe Werkhuis poort, ets kopen? Bied vanaf 40!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands Nieuwe Werkhuis poort, ets
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jan Schonk - geen titel kopen? Bied vanaf 265!
Jan Schonk (1889-1976) Nederlands geen titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 57 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 265
Direct kopen
Juste Chevillet - Set van 3 Originele Kopergravures uit 'Livre de Principes de Fleurs' kopen? Bied vanaf 90!
Juste Chevillet (1729-1802) Duits Frans Set van 3 Originele Kopergravures uit 'Livre de Principes de Fleurs'
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 90
Direct kopen
Erich Wessel - ohne Titel kopen? Bied vanaf 380!
Erich Wessel (1906-1983) Duits ongetiteld
Afmetingen 62 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Direct kopen
Afmetingen 62 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Direct kopen
A.J. Barto - Herdenkings prent 40- 45 kopen? Bied vanaf 85!
A.J. Barto (1898) Nederlands Herdenkings prent 40- 45
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Piet Peters - ploegen kopen? Bied vanaf 100!
Piet Peters (1889-1950) Nederlands ploegen
Afmetingen 56 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Alfons Blomme - Landschap met bomen [ingelijst achter glas] kopen? Bied vanaf 75!
Alfons Blomme (1889-1979) Belgisch Landschap met bomen [ingelijst achter glas]
Afmetingen 48.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Pleun Betist - Vrouw onder poort kopen? Bied vanaf 100!
Pleun Betist (1894-1971) Nederlands Vrouw onder poort
Techniek Acryl
Afmetingen 58 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Maurits van der Valk - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 45!
Maurits van der Valk (1857-1935) Nederlands Polderlandschap
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Joseph Roelants - Plattelandsleven kopen? Bied vanaf 100!
Joseph Roelants (1881-1962) Belgisch Plattelandsleven
Techniek Acryl
Afmetingen 31 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Leonid Sologoub - DenHaag ,bombardement kerk 1944 Bezuidenhout kopen? Bied vanaf 90!
Leonid Sologoub (1884-1956) Russisch Nederlands DenHaag ,bombardement kerk 1944 Bezuidenhout
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Hendrik Verburg - heuvellandschap kopen? Bied vanaf 100!
Hendrik Verburg (1895-1973) Nederlands heuvellandschap
Afmetingen 76 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan Schipper - Rotterdam havenzicht kopen? Bied vanaf 450!
Jan Schipper (1899-1961) Nederlands Rotterdam havenzicht
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Jan Schipper - Arbeider op het land kopen? Bied vanaf 150!
Jan Schipper (1899-1961) Nederlands Arbeider op het land
Afmetingen 55 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Medard Tytgat - Portret van een etende man kopen? Bied vanaf 125!
Medard Tytgat (1871-1948) Belgisch Portret van een etende man
Techniek Potlood
Afmetingen 38 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
J.H. Wolhoff - Brug kopen? Bied vanaf 70!
J.H. Wolhoff Brug
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 70
Direct kopen
Franz Kuna - Wien, Kampf um die Gunst, erotische Zeichnung, 1920er Jahre kopen? Bied vanaf 99!
Franz Kuna (1881-1943) Oostenrijks Wenen, Strijd om de gunst, erotische tekening, jaren twintig
Techniek Potlood
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Willem de Kok - Drinkende koeien in landschap kopen? Bied vanaf 179!
Willem de Kok (1883-1959) Nederlands Drinkende koeien in landschap
Afmetingen 55 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 179
Direct kopen
Georg Grosz - High Finance - 1923 - Expressionistische Lithographie - Original aus dem Zykl kopen? Bied vanaf 99!
Georg Grosz (1893-1959) Duits Amerikaans High Finance - 1923 - Expressionistische Lithographie - Original aus dem Zykl
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Onbekend - Art Deco Paneel niet gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Onbekend Art Deco Paneel niet gesigneerd
Techniek Hout
Afmetingen 53 x 22 x 1 cm (h x b x d)
€ 150
Direct kopen
Piet van der Hem - Visser bij een ven - zeer groot werk kopen? Bied vanaf 950!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Visser bij een ven - zeer groot werk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 74 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Direct kopen
Pierre jean Van de Ouderaa - Jonge vrouw kopen? Bied vanaf 340!
Pierre jean Van de Ouderaa (1841-1915) Belgisch Jonge vrouw
Afmetingen 74 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 340
Direct kopen
Gerard Bal - Boslandschap met zes bomen. kopen? Bied vanaf 60!
Gerard Bal (1872-1912) Nederlands Boslandschap met zes bomen.
Techniek Aquarel
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Pol Dom - Stilleven met bloemen, fruit en Chinees figuur kopen? Bied vanaf 400!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Stilleven met bloemen, fruit en Chinees figuur
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Pol Dom - Brouwersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Brouwersgracht Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Pieter Wagemans - Havenzicht kopen? Bied vanaf 1000!
Pieter Wagemans (1879-1955) Nederlands Havenzicht
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Petrus Gerardus Vertin - Stadsgezicht met vrouwen en kinderen kopen? Bied vanaf 225!
Petrus Gerardus Vertin (1819-1893) Nederlands Stadsgezicht met vrouwen en kinderen
Techniek Aquarel
Afmetingen 32.8 x 32.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Georges Jean Marie Haquette - Bon retour a papa kopen? Bied vanaf 800!
Georges Jean Marie Haquette (1854-1996) Frans Bon retour a papa
Afmetingen 108 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Onbekend - Portret van een jonge vrouw kopen? Bied vanaf 250!
Onbekend Portret van een jonge vrouw
Afmetingen 45 x 36 cm (h x b)
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Onbekend - De violist kopen? Bied vanaf 60!
Onbekend De violist
Afmetingen 43 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Nico Molenkamp - Olieverf op karton op hout - abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 1000!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Olieverf op karton op hout - abstracte voorstelling
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 1.000
Direct kopen
Paul Maas - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 299!
Paul Maas (1936) Nederlands Olieverf op doek
Afmetingen 71 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Cornelis Kaay - Ingelijste olieverf op doek: 'Optocht in Niedorp' kopen? Bied vanaf 1495!
Cornelis Kaay (1905-1979) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: 'Optocht in Niedorp'
Afmetingen 42 x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.495
Direct kopen
Robert Sargent Austin - The Trace Horse - Ets kopen? Bied vanaf 60!
Robert Sargent Austin (1895-1973) Engels The Trace Horse - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 17 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Kuno Brinks - Zwarte paarden. Eigen druk. kopen? Bied vanaf 89!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Zwarte paarden. Eigen druk.
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Ton Meyer (1892-1984) 1932- Verstilde zachtrode Lithografie - het dorp Kanne Zuid-Limburg - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
William John Cooke - Arnheim, the marketplace, der marktplatze, place du marche kopen? Bied vanaf 120!
William John Cooke (1796-1865) Engels Arnheim, the marketplace, der marktplatze, place du marche
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 32 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Lourens Alma Tadema - 1886 - 4 originele litho's op grijs papier - fa. Lankhout kopen? Bied vanaf 62!
Lourens Alma Tadema (1836-1912) Nederlands Engels 1886 - 4 originele litho's op grijs papier - fa. Lankhout
Techniek Litho
Afmetingen 26 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 62
Direct kopen
Ype Wenning - bruggetje in Oudewater kopen? Bied vanaf 30!
Ype Wenning (1879-1959) Nederlands bruggetje in Oudewater
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Onbekend - Priester kopen? Bied vanaf 500!
Onbekend Priester
Afmetingen 80 x 67.5 cm (h x b)
€ 500
Direct kopen
Willem Witjens - Gezicht op Hattem kopen? Bied vanaf 45!
Willem Witjens (1884-1962) Nederlands Gezicht op Hattem
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 45.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Arjen Galema - Slapend kind kopen? Bied vanaf 50!
Arjen Galema (1886-1974) Nederlands Slapend kind
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 17 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Antonín Antonín Hudeček - Flußlandschaft im Wald kopen? Bied vanaf 6500!
Antonín Antonín Hudeček (1872-1941) Tsjechisch Rivierlandschap in het bos
Afmetingen 52 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 6.500
Direct kopen
Raphael de Buck - 1902-1986 kopen? Bied vanaf 185!
Raphael de Buck (1902-1986) Belgisch 1902-1986
Techniek Aquarel
Afmetingen 47 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Direct kopen
Johannes Evert Akkeringa - Geen titel kopen? Bied vanaf 160!
Johannes Evert Akkeringa (1861-1942) Nederlands Geen titel
Techniek Potlood
Afmetingen 42.5 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 160
Direct kopen
Erich Buschle - oever van het fjord bij Flensburg kopen? Bied vanaf 55!
Erich Buschle (1901-1991) Duits oever van het fjord bij Flensburg
Afmetingen 52 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Fedor van Kregten - Boerenhof met kalfjes kopen? Bied vanaf 335!
Fedor van Kregten (1871-1937) Nederlands Boerenhof met kalfjes
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 335
Direct kopen
Randell Davey - Parijse straatscene kopen? Bied vanaf 150!
Randell Davey (1887-1964) Amerikaans Parijse straatscene
Afmetingen 570 x 670 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen